Aktualności

Edge Skating Academy

Akademia łyżwiarska EDGE została założona przez Przemysława Domańskiego - wielokrotnego Mistrza Polski w łyżwiarstwie figurowym, reprezentanta Polski na Mistrzostwach Europy i Świata oraz olimpijczyka z Vancouver. Wraz z grupą młodych ludzi staramy się popularyzować łyżwiarstwo figurowe oraz pomagać ludziom rozwijać ich pasję. Nasze zajęcia są skierowane do osób w każdym wieku zainteresowanych nauką łyżwiarstwa figurowego.
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy12/03/2020 @ 19:57
Drodzy Państwo.

Poniżej przedstawiamy najnowszy komunikat dotyczący obiektów sportowych zarządzanych przez MOSiR Katowice.

O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco.
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy12/03/2020 @ 8:35
With the uncertainty surrounding the spread of the COVID-19 virus, Skate Canada and the International Skating Union (ISU), were informed today by the Government of Quebec that they have decided to cancel the ISU World Figure Skating Championships® 2020. The event was scheduled to take place from Ma...
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy11/03/2020 @ 21:45
Stosując się do zalecenia Prezydenta Miasta Katowice wydanej w związku z rekomendacją Ministerstwa Sportu i Turystyki, w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, ograniczenia jego skutków zdrowotnych i społecznych wszystkie zajęcia naszej szkółki łyżwiarskiej zostają zawieszone na okres dwóch tygodni tj. do 25.03.2020. O tym czy zajęcia rozpoczną się po tej dacie będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Osoby które wykupiły karnety informujemy że nie utracą one ważności i będzie z nich można korzystać również w przyszłym sezonie w przypadku nie wykorzystania limitu wejść w sezonie bieżącym.
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy10/03/2020 @ 10:41
Dziś nie zapominamy o naszych wspaniałych i silnych mężczyznach🧔💪👨
Wszystkim Panom i Chłopakom składamy życzenia samych słonecznych i radosnych dni🥰
Z łyżwiarskimi ⛸ pozdrowieniami EDGE Skating Academy 🍀
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy08/03/2020 @ 13:54
Wszystkim Paniom, Kobietą i Małym Kobietkom życzymy samych radosnych chwil. Pozytywnej energii do realizacji planów, w tym tych łyżwiarskich🥰⛸🥰
Edge Skating Academy
Edge Skating Academy08/03/2020 @ 11:58
Mistrzostwa Świata Juniorów 🇵🇱