SEKCJA AMATORSKA – DOROŚLI

Jest to sekcja dla osób dorosłych – jeśli tylko chcesz nauczyć się jazdy figurowej, uczestniczyć w zawodach te zajęcia są dla ciebie!

Każdego uczestnika zajęć staramy się traktować indywidualnie. Dzięki przeprowadzaniu zajęć w różnych grupach zaawansowania, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

W grupie średnio-zaawansowanej będziecie mogli poznać trudniejsze elementy łyżwiarskie – piruety, skoki oraz trudniejsze elementy jazdy takie jak, trójki, cros-rolle, trójki walcowe.

W grupie zaawansowanej uczymy się już pełnej gamy kroków, skoków i piruetów. Istnieje możliwość umawiania się na treningi indywidualne z trenerami celem np. ułożenia programu na zawody.

Jesteśmy pierwszym klubem w aglomeracji śląskiej posiadającym taką sekcję!


Jak dostać się do sekcji amatorskiej dla osób dorosłych?

Aby dostać się do sekcji amatorskiej dla dorosłych trzeba mieć więcej niż 18 lat i przejść wstępne szkolenie w ramach ogólnodostępnej szkółki łyżwiarskiej, gdzie można się nauczyć podstaw jazdy na łyżwach. Następnie po przejściu tego wstępnego etapu szkolenia, można dołączyć do tej sekcji.


Treningi sekcji amatorskiej dla dorosłych

Treningi odbywają się na obiektach Jantor 1 i Jantor 2 w Katowicach. Oprócz zajęć na lodzie odbywają się zajęcia poza lodem – treningi specjalistyczne, ogólne, stretching oraz podstawy baletowe.


NABÓR DO SEKCJI AMATORSKIEJ DLA DOROSŁYCH

Nabór do sekcji łyżwiarskiej amatorskiej dla dorosłych jest OTWARTY!

Zapisz się korzystając z formularza poniżej – odezwiemy się do Ciebie!

Co oferujemy:

  • treningi na lodzie 2 razy w tygodniu
  • zajęcie poza lodem 1 razy w tygodniu
  • możliwość startu w zawodach
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską

Zapisy: