SEKCJA AMATORSKA – DOROŚLI

Jest to sekcja dla osób dorosłych – jeśli tylko chcesz nauczyć się jazdy figurowej, uczestniczyć w zawodach te zajęcia są dla ciebie!

Każdego uczestnika zajęć staramy się traktować indywidualnie. Dzięki przeprowadzaniu zajęć w różnych grupach zaawansowania, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

W grupie średnio-zaawansowanej będziecie mogli poznać trudniejsze elementy łyżwiarskie – piruety, skoki oraz trudniejsze elementy jazdy takie jak, trójki podwójne, zwroty, trójki odwrotne itp.

W grupie zaawansowanej uczymy się już pełnej gamy kroków, skoków i piruetów. Istnieje możliwość umawiania się na treningi indywidualne z trenerami celem np. ułożenia programu na zawody.

Jesteśmy pierwszym klubem w aglomeracji śląskiej posiadającym taką sekcję!


Jak dostać się do sekcji amatorskiej dla osób dorosłych?

Aby dostać się do sekcji amatorskiej dla dorosłych trzeba mieć więcej niż 23 lata i przejść wstępne szkolenie w ramach ogólnodostępnej szkółki łyżwiarskiej, gdzie można się nauczyć podstaw jazdy na łyżwach. Następnie po przejściu tego wstępnego etapu szkolenia, można dołączyć do tej sekcji. Te zajęcia są adresowane do osób które już poznały podstawy jazdy figurowej, takie jak przekładanki przodem, tyłem, trójki, trójki walcowe, cross-rolle itp.


Treningi sekcji amatorskiej dla dorosłych

Treningi odbywają się na obiektach Jantor 1 i Jantor 2 w Katowicach.


NABÓR DO SEKCJI AMATORSKIEJ DLA DOROSŁYCH

Nabór do sekcji łyżwiarskiej amatorskiej dla dorosłych jest OTWARTY!

Zapisz się korzystając z formularza poniżej – odezwiemy się do Ciebie!

Co oferujemy:

  • treningi na lodzie 1-2 razy w tygodniu
  • możliwość startu w zawodach
  • zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską

Zapisy: